MANE vlasový zesilovač - sprej pro dodání hustoty řídnoucím vlasům

Úvod Informace k produktůmMane vlasový zesilovač

MANE vlasový zesilovač

 

Co je to vlasový zesilovač  Mane a k čemu se používá

Mane je Britská značka vlasového zesilovače. Velkou  výhodou tohoto výrobku oproti zesilovačům ve formě prášku je ta, že produkty Mane jsou dodávány ve spreji speciálně vyvynutou technologií nano vláken keratiinu. Dle názoru Vás uživatelů vlasových zesilovačů je aplikace tímto způsobem pohodlnější, rychlejší a přináší větší efekt zahuštění řídkých vlasů. Produkty Mane dodáváme v několika odstínech. Máte možnost výběru z uvedených barevných šaržíblond, světle blond, popelavá blond, světle hnědá, středně hnědá, tmavě hnědá, ořechová, kaštanová (zrzavá), černá, havraní černá, šedá. Součástí systému zahuštění vlasů Mane je i tzv. Fixátor, který se používá k zvýšení samotného efektu zahuštění vlasů. Opět se jedná o produkt dodávaný ve formě spreje. Aplikace Mane fixátoru je univerzální pro všechny nabízené odstíny. Shrnu-li to do jedné věty. Pomocí vlasového zesilovače Mane s využitím Fixátoru, docílíte maximálního výsledku zahuštění vlasů za 30 sekund.   


Mane vlasový zesilovač je velmi oblíbený vlasový kosmetický přípravek s obsahem nano vláken keratinu ve formě prášku, který je dodávaný ve spreji. Přípravek je určený pro okamžité zesílení a zhuštění slabých, jemných nebo řídnoucích vlasů. Viditelně hustší vlasy po prvním použití přípravku Mane. Vlasy po aplikaci zesilovače vypadají silnější, hustší a mají přirozený vzhled.

 

Návod, jak použít vlasový zesilovač Mane

Před použitím vždy Mane zasilovač vlasů důkladně protřepejte.

  1. Důkladně umyjte vlasy šampónem (případně ošetřete kvalitním kondicionérem) a nechte uschnout.
  2. Několikrát pročešte vlasy např. pomocí jemného kartáče. Vyberte oblast, kterou chcete zesílit a vyčeště vlasy nahoru.
  3. Po protřepání spreje aplikujte Mane zesilovač na vlasy a nechte zaschnout. Po zaschnutí použijte vlasový fixátor Mane.
  4. Po úplném zaschnutí vlasy učeště např. jemným kartáčem nebo jinou vhodnou stylingovou pomůckou.
  5. Na závěr doporučujeme aplikovat na vlasy jemnou vrstvu vlasového fixátoru Mane.

 

Nežádoucí účinky

U tohoto tipu přípravku nejsou prokázány žádné nežádoucí a vedlejší účinky.

Vlasový zesilovač Mane je hypoalergenní.

Výrobek nebyl podroben testům na zvířatech.

 

Forma balení přípravku

Přípravek je distribuován ve formě spreje.

 

Velikost balení

Objem 1 lahvičky zesilovače = 200 ml (průměrně vydrží 1 sprej cca 6-8 týdnu, dle tipu vlasů)

 

Složení přípravku vlasový zesilovač Mane

Butan, Isobutan, Denat. alkohol, Propan, Isopentan, Dimethicon, Pudr,

Oxid křemičitý, +/- CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77266 

 

Upozornění

Pozor, obsahuje silně hořlavé a vznětlivé látky (udržejte mimo rizika vzplanutí – kuřácké prostory). Nestříkejte na otevřený oheň. Pozor, obsah je silně stlačený. Ochraňujte před přímým slunečním zářením a teplotě přesahující 50 stupňů.

Nerozbíjejte obal po vypotřebování obsahu. Ukončete užívání, pokud obal jeví známky poškození.

Používejte pouze v dobře větraných místnostech.

Neaplikujte do očí, na tvář či na poraněnou pokožku. 

Uchovávejte z dosahu dětí.

 

Doporučení

Po každé aplikaci používat vlasový fixátor Mane pro upevnění nano vláken keratinu

Vlasy umývejte šampóny Mane pro zdokonalení účinků kůry zhuštění Vašich vlasů.

 

 

Koupí tohoto produktu získáte 600 věrnostních bodů  vernostni body

 

Jak odstranit fixátor z vlasů

Fixátor z vlasů snadno smyjete pomocí šampónu (saponinu). Nejlépe pro maximální efekt budoucího zahuštění doporučujeme používat šampóny značky Mane, ketré jsou pro tyto účely speciálně vyvynuty.

 

 

Přejít do eshopu prejit do eshopu

 

 

MANE vlasový fixátor

 

Co je vlasový fixátor a k čemu se používá

Mane fixátor doplňuje řadu zesilovačů Mane. Dodá Vašemu účesu přirozený vzhled a lesk zdravých a silných vlasů. Mane fixátor byl navržen přímo pro řadu Mane a svým složením zaručuje perfektní přilnutí nanovláken keratinu na Vaše vlasy. Každé vlasové vlákno jemně obalí a zajistí tím nejen perfektní vzhled Vašeho nového účesu, ale i jeho mechanickou odlonost. Mane fixátor svými vlastnostmi chrání strukturu účesu i vzhled barvy. Dále obsahuje speciální pryskyřice, které ochrání Váš účes před větrem, deštěm i zpocením. Také během sportu bude dbát na bezchybný vzhled. Dokonce ani vodní sporty nejsou zapovězeny!

 

Návod, jak použít vlasový fixátor Mane

Před použitím vždy Mane vlasový fixátor důkladně protřepejte.

Nejprve naneste nanovlákna vlasového zesilovače Mane a poté aplikujte fixátor ze vzdálenosti cca 20 cm. Stačí jemná vrstvička.

 

Nežádoucí účinky

Nejsou prokázány žádné nežádoucí a vedlejší účinky. Přípravek není alergení.

 

Forma balení přípravku

Mane fixátor je distribuován ve formě spreje, který umožní rychlé a elegantní nanesení a vykouzlí přirozený vzhled Mane nanokeratinu na Vašich vlasech. A to doslova ve vteřině!

 

Velikost balení

Objem 1 ks lahvičky Mane fixátoru: 200 ml

 

Složení přípravku vlasový fixátor Mane

Denat alkohol, Butan, Isobutan, Propan, Octylacrylamid/Acrylát/Butylaminoethyl Methacrylát Copolymer, Aminomethyl Propanol, Parfém, Voda, PEG-12 Dimethicon, Benzyl Salicylát, Hydroxycitronellal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Amylcinnamyl Alkohol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alkohol

 

Doporučení

Pro předvídatelný efekt při užívání Mane zesilovače VŽDY užívejte Mane fixátor spolu s Mane zesilovačem. Vyhnete se tak nepříjemnmým situacím a docílíte maximálního zhuštění vlasů a přirozenějšího vzhledu s vyšší mechanickou odolnosti a odolností proti vodě.

 

Koupí tohoto produktu získáte 400 věrnostních bodů  vernostni body

 

Jak odstranit fixátor z vlasů

Fixátor z vlasů snadno smyjete pomocí šampónu (saponinu). Nejlépe pro maximální efekt budoucího zahuštění doporučujeme používat šampóny značky Mane, ketré jsou pro tyto účely speciálně vyvynuty.

 

 

Přejít do eshopu prejit do eshopu

 

 

Bližší informace k produktům Mane získáte

info@hustsivlasy.cz

(+420) 732 276 377

Copyright 2013 - 2021 © Hustší vlasy