Maximální výsledky

Úvod Výsledky zákazníků

MANE vysledky Volume Hair Plus vysledky aplikaci

Spolupráce se zákazníky www.HUSTSIVLASY.cz

V rámci přípravy a později především zlepšování našich stránek Vám nabízíme možnost spolupráce a získání

Finančních výhod - SLEV.

 

Pokusíme se Vám nastínit návrh spolupráce s Vámi, našimi zákazníky formou krátkého přehledu otázek.

 

Schema poskytnuti slevy zakaznikovi 

 

Informace k spolupráci se zákazníky

 

Proč nabízíme tuto možnost zákazníkům

Ze dvou důvodů. Ten první je hned na snadě a je více než zřejmý. Potřebujeme obohatit naše stránky fotografiemi popř. videi, které budou zachycovat použití a průběhy aplikací jednotlivých přípravků. Za druhé to nechceme zadarmo, a proto na oplátku nabízíme finanční zvýhodnění pro ty, kteří nám toto poskytnou.

 

Proč přemýšlet nad naší nabídkou spolupráce

Je mám jasné, že řada z Vás nebude chtít tuto nabídku využít. Proč ukazovat něco co se snažím zakrýt a nějakým nejúčinějším způsobem s tím bojovat ... Tak právě proto jsme se rozhodli Vám předložit tuto nabídku. Právě Vy ukažte ostatním, jakým způsobem se lze vypořádat s obtížemi, které mohou postihnout takřka kohokoli. Když už s tímto bojujete každý den, tak proč si nedopřát drobnou odměnu, kterou Vám nabízíme.  

 

Jak si představujeme spolupráci

Představa je velmi jednoduchá. Vy, naši zákazníci rozhodnete, které fotografie budou použity k zveřejnění. Na Vás je nafotit několik fotografií popř. natočení videí, kde zachytíte a teď zdůrazňuji své vlasy před a po aplikaci daného přípravku, popřípadě v pravidelných obdobích (např. 1 měsíc) zaslat průběh účinku Vámi zakoupeného produktu. 

 

Co se stane, když nám zašlete fotografie/videa

Vámi zaslané fotografie nebo videa pečlivě prohlédneme a vybereme vhodnou grafiku. Obrázky nebo videa, která nevybereme, nadobro smažeme a toto Vám potvrdíme písemně. Vhodnou grafiku upraví náš grafik, tak aby Vás nebylo možné identifikovat. Takto upravenou grafiku Vám zašleme k odsouhlasení a v případě, že to bude dle Vašich představ, podepíšeme souhlas s tím, že můžeme použít takto upravenou grafiku.


Jaké finanční výhody plynou ze spolupráce

Naše výhoda je nad slunce jasná. Získali jsme potřebnou grafiku, kterou můžeme dále prezentovat. Našim zákazníkům poskytneme produkty, které používají za výrazně nízkou cenu, za kterou konkrétní přípravek nikde nezakoupí.


Na závěr

Byly bychom neradi, kdyby jste nás brali, jako "kapitalisty", kteří chtějí jen a jen vydělávat na potížích druhých. Nezastíráme, že to neděláme pro zisky, ale zároveň se na oplátku snažíme, když se na nás obrátíte, poskytnout co možno nejpřijatelnější ceny a další výhody za Vaši projevenou důvěru tím, že u nás nakoupíte a rádi se vrátite.Oslovila Vás naše nabídka spolupráce?

Dejte nám prosím vědět na níže uvedené kontakty, rádi Vás budeme kontaktovat a dohodneme se společně na přesných pravidlech spolepráce.

 

 

Telefonicka objednavka (+420) 732 276 377

 

email pro objednani telefonicke objednavky info@hustsivlasy.cz

Copyright 2013 - 2024 © Hustší vlasy