NuHAIR - směs přírodních bylin

NuHAIR™ the natural solution for hair loss 

Přírodní směs bylin účinně bojující se ztrátou vlasů a se slabými vlasy.


Speciálně pro muže a ženy namíchaná směs účinných přírodních složek, které bezpečně a efektivně zastavují produkci DHT v organismu. Díky velkému výživnému potenciálu pak dokáže dostatečně vyživit poškozenou a trpící pokožku hlavy, což potencuje nárust nových a kvalitních vlasů.

 

Výzkumy potvrzují, že jeden z nejčastějších důvodů ztráty vlasů v pokročilém je zvýšený level DHT (dihydrotestosteronu), nežádoucí formy hormonu testosteronu. Jak muži stárnou, v orhanismu narůstá hladina DHT a působí vlasovým váčkům zkrácení jejich životního cyklu. To přirozeně vede k ustupující vlasové linii a "koutům". Často také dochází k simultánní ztrátě vlasů i na vrcholu hlavy. Tento typ plešatosti je obecně v povědomí a vědeckou veřejností nazýván "Mužský typ plešatosti" či v originále "Male pattern baldness" dále jen MPB.

NuHair™ pro muže dokáže tento produkt testosteronu: DHT, blokovat a zároveň zvýšeně a intenzivně vyživovat oslabené vlasové váčky a pokožku a potencovat tak rapidní nárust vlasů. 

Účinná bylinná směs blokující DHT se skládá z bylin, jejichž vlastnosti v tomto směru byly řádně ověřeny a jsou obecně považovány jako standart mezi DHT blokátory. Jsou to: He Shou Wu bylina a Saw Palmetto, stejně jako křemík , Biotin, a kyselina listová. Pro ještě větší efektivitu, Nu Hair™ pro Muže obsahuje BioPerine®. Aktivní složku sloužící, jako mocné transportní agens.

 

NuHair™ poskytuje významný efekt v případech

  • Ustupující vlasové linie
  • Ztráta kontinuity vlasové linie
  • Nadměrné chřadnutí vlasů
  • Velká ztráta objemu vlasů

 

Jedna z klíčových složek NuHAIR™ - He Shou Wu

 

Je známa pod pojmem čínská křídlatka, He Shou Wu (toto ptonesl Ho-boty-wu) je čínská bylina, získaná z hlíznatých kořenů Polygonum multiflorumPolygonium multiflorum kořenové hlízy se používají v tradiční čínské medicíně (TCM) jako tonikum a přípravky proti stárnutí. Zejména se používá na vypadávání vlasů a proti předčasnému šedivění vlasů. On Shou Wu má své kořeny ve folklóru, které vypráví o muži jménem pan Ho, který pravidelně konzumovali kořeny multiflorum Polygonum právě pro jejich vyhlášené schopnosti doplnění qi (chi ) tělu nebo doplnění vitální energie a vyživení pokožky. Po pravidelném používání panu Ho jeho šedé vlasy údajně zčernaly a tak se zrodilo nové jméno: ( On = pan Ho; shou = hlava; wu = černá). Toto vedlo k postupnému používání He Shou Wu, jako byliny, která hraje významnou roli v omlazení a vzhledu vlasů. V posledních letech, Polygonium multiflorum kořen, se také stal velmi populární v Americe a to zejména, jako složka potravinových doplňků na podporu růstu vlasů.

Aplikace NuHair™ je podpořena experimentální studií založenou na biologickém účinku a klinickém výzkumu. Tyto poznatky ukazují na účinnost a bezpečnost Polygonium multiflorum extraktu kořene v prevenci s přibývajícím věkem a vypadáváním vlasů. Zároveň zvyšuje tloušťku vlasů a vzhled. Dnes se He Shou Wu používá, jako přírodní bylinné řešení, které pomáhá snižovat vypadávání vlasů a posíluje růstu vlasů u mužů a žen.

 

 

Výrobce

Natrol, Inc.

Chatsworth, CA 91311, USA

www.nuhairproducts.com

www.natrol.com

Natrol

 

 

 

 

*** V NAŠEM ESHOPU NELZE TENTO PŘÍPRAVEK ZAKOUPIT ***

*** CHARAKTER TEXTU JE POUZE INFORMATIVNÍ ***

Copyright 2013 - 2022 © Hustší vlasy